Flanders >
Jabbeke (West-Flanders)
Jabbeke (West-Flanders) ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Jabbeke (West-Flanders)
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε Jabbeke (West-Flanders)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
B&B De Vossenbarm
Hildeghemweg 5, Jabbeke (West-Flanders), Βέλγιο
Το άνετο B&B De Vossenbarm Jabbeke προσφέρει στους πελάτες μηχάνημα αυτόματης πώλησης και εξωτερική εστία καθώς και σταύλο με άλογα.
B&B Extra Verte
Weststraat 2, Jabbeke (West-Flanders), Βέλγιο
Στάδιο Jan Breydel απέχει σχεδόν 7 χλμ. απόσταση από το B&B Extra Verte Jabbeke 4 αστέρων, που διαθέτει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και κοινόχρηστο σαλόνι.
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Jabbeke (West-Flanders)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Guesthouse B&B De Loverlij
Oude Gistelsteenweg 8, Jabbeke (West-Flanders), Βέλγιο
Το Guesthouse B&B De Loverlij Jabbeke 3 αστέρων που απέχει σχεδόν 7 χλμ. απόσταση από το Beguinage, παρέχει χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ.
Melindis B&B
10 Oude Bruggeweg, Jabbeke (West-Flanders), Βέλγιο
Το άνετο Melindis B&B Jabbeke 3 αστέρων έχει άνετη τοποθεσία με θέα στον κήπο. Οι πελάτες μπορούν να απολαύσουν τον κήπο αυτού του άνετου ξενοδοχείου, ο οποίος έχει υπαίθριο καθιστικό.
Ibis Budget Brugge Jabbeke
Varsenareweg 35, Jabbeke (West-Flanders), Βέλγιο
Το ξενοδοχείο Ibis Budget Brugge Jabbeke διαθέτει υδάτινο πάρκο, βεράντα στον ήλιο και ηλιόλουστη βεράντα, ενώ Abdij είναι σε απόσταση περίπου 4 χλμ. Αυτό το ξενοδοχείο διαθέτει Wi-Fi στους…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Jabbeke (West-Flanders)
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Vakantiewoning Rand Brugge
- De Perelaar Βίλα
- Hoeve De Hagepoorter
- Hotel De Baian
- Duins Genot 5 Star Holiday Homes 30P & 40P - Indoorpool & Wellness
- Mijn Rust Διαμέρισμα
- Chalet 3 Slaapkamers Oasis 19
- Chaletje Tis-Ier-Goed
- Vakantiepark Klein Strand - Cottage 6P
- Villa Steedje
- Gezellig Gezinsverblijf Op Het Platteland
- Den Dilte Διαμέρισμα
- Village U33
- Glamour Glamping At Little Beach, Fully Heated
- Elegant Guesthouse On Castle Domain Near Bruges
- Vakantiehuisje Tis Ier Goed
- Tannine Et Cuisine Βίλα
- Phitina'S Tiny House Jabbeke - Oostende - Brugge
- Hoeve Onder De Eik Διαμέρισμα
- Luxe Lodge - Modern, Comfort & Quiet
- Chalet Between Ostend And Bruges
- Holiday Suites Jabbeke - Klein Strand
- Cama Ξενοδοχείο
- Vakantiepark Klein Strand - Comfort Chalet 6P
- Vakantiepark Klein Strand - Comfort Chalet 4P H
- Chalet Sea-Renity Lakeside Met Jacuzzi
- Chalet Nabij Oostende
- Vakantiepark Klein Strand - Cottage 4P
- Vakantiepark Klein Strand - Luxe Chalet 6P
- 'The Black Lodge' With Private Garden - 15 Minutes From Bruges And Belgian Coast - Boho Style
- Meerzicht
- Schuurloft Hof Ten Bogaerde Met Biozwembad, Veldzicht & Uilennest
- Entre Terre Et Mer, Bruges, Ostende
- Chalet Louise-Marie
- Vakantiepark Klein Strand - Glamping 4P
- Vakantiepark Klein Strand - Comfort Chalet 4P
- Vakantiewoning Horizon - Grote Luxe Villa In Een Rustige Oase
- Vakantiepark Klein Strand - Luxe Chalet 4P
- Vakantiepark Klein Strand - Premium Chalet 4P
Stay Charmed
378 Gistelsteenweg, Jabbeke (West-Flanders), Βέλγιο
Η βίλα Stay Charmed Jabbeke διαθέτει βεράντα με θέα στον κήπο και απέχει 22 λεπτά οδικώς από το αεροδρόμιο Οστένδη - Μπρούγκες. Αυτή η βίλα προσφέρει στους επισκέπτες μια χαλαρωτική εμπειρία…
Vakantiepark Klein Strand - Luxe Houten Chalet
Varsenareweg, 29, Jabbeke (West-Flanders), Βέλγιο
Η παραθαλάσσια Vakantiepark Klein Strand - Luxe Houten Chalet Jabbeke έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 5 άτομα και προσφέρει σκι για να διαφοροποιήσει τον ελεύθερο χρόνο των επισκεπτών.
Εξαιρετκό
(1 σχόλιο)